fbpx

ЗАЯВА УКРАЇНСЬКОГО СОЮЗУ СОЦІАЛІСТІВ 16 березня 2020 року

Ми, об`єднання політичних партій «Український союз соціалістів», наполягаємо на негайному вирішенні владою питань, які створять умови безпеки громадян України під час поширення коронавірусної інфекції в Україні:
1. Першочергове забезпечення медичних закладів необхідним обладнанням та засобами захисту персоналу. Вимагаємо термінового ухвалення нормативно-правових актів про спрощену закупівлю засобів захисту, медичних препаратів і обладнання.
2. Забезпечити населення засобами індивідуального захисту в достатній кількості і за доступними цінами. Жорстко зупиняти будь-які спроби спекуляції для отримання надприбутків, використовуючи ситуацію з поширенням захворювання.
3. Вжити дії щодо захисту громадян, які тимчасово перебувають за межами України. Надати їм необхідну допомогу та забезпечити умови безперешкодного повернення додому.
4. Передбачити комплекс заходів, спрямованих на компенсацію втрат бюджетних закладів (культури, спорту та інших), підприємств малого і середнього бізнесу, спричинених введенням обмежувальних заходів.

Життя та безпека українських громадян –
першочергове завдання влади!

Поділитись новиною у соціальних мережах

Share on facebook
Share on email
Share on twitter
Share on google