fbpx

Євген Анопрієнко: Ми маємо відкласти власні амбіції задля досягнення головної мети.

Під час прес-конференції, присвяченій підписанню Меморандуму про об’єднання політичних сил, голова партії «СОЦІАЛІСТИ» Євген Анопрієнко заявив: «Попереду нас чекає багато роботи. Ми різні, дещо відрізняються наші програми і статути, хтось більш радикальний, хтось більш поміркований. Але ми завчасно домовились – власні амбіції ми відкладаємо заради досягнення спільної мети».

Євген Анопрієнко зазначив, що потрібно навчитись працювати разом. Але в кожної політичної сили є великий актив, люди, які підтримують нас на місцях. Всі ми маємо досвід життєвий і досвід у політичній діяльності для об’єднання кадрового потенціалу і досягнення цілі.
Перед підписанням Меморандуму була проведена спільна зустріч із керівними органами усіх 4 політичних сил, були почуті відгуки з місць, коли керівники обласних організацій зустрілись на місцях зі своїми командами. Люди підтримують це рішення.

«Це непростий шлях, але я вірю, що ми його подолаємо! Ми відкритті для усіх партій, організацій, об’єднань, громадян, які підтримують наші цілі і закликаємо їх приєднуватись до нашої платформи!» – підкреслив Євген Анопрієнко.

Поділитись новиною у соціальних мережах

Share on facebook
Share on email
Share on twitter
Share on google