fbpx

УКРАЇНСЬКА ЗЕМЛЯ НАЛЕЖИТЬ НАРОДУ УКРАЇНИ!

ЗАЯВА ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СОЦІАЛІСТИ”
щодо відкриття ринку продажу землі сільськогосподарського призначення.

Україна – аграрна держава, тому проблема використання земель сільськогосподарського призначення є однією з найгостріших і хвилює все українське суспільство.

Більшість керівників сільгосппідприємств, фермерів, власників земельних паїв, орендаторів у всіх без винятку регіонах України, виступають проти дерибану землі на вимогу МВФ та іноземних корпорацій.

Недосконалість земельного законодавства, на думку фахівців, є причиною корупції на земельному ринку. Замість того, аби вирішити земельне питання у законному полі раз і назавжди, влада із року в рік продовжувала мораторій, тим самим провокуючи внутрішніх та зовнішніх гравців на дії, що суперечать Конституції України, створюють напругу у суспільстві. Бізнесмени Європи, Азії, Америки сплять і бачать, аби заволодіти українським чорноземом, скупити його за копійки, а українського селянина перетворити на кріпака, який буде на них працювати за шматок хліба.

Події, які відбуваються в Києві, свідчать про те, що земельним магнатам ринок землі не на користь, адже вони, за рахунок невисоких виплат орендної плати власникам паїв, мають величезні прибутки, і не хочуть їх втрачати.

Ситуацією навколо ринку землі намагаються скористатись політикани, мета яких – отримати політичні дивіденди. Вимагаємо щоб протиправні дії, які відбулися під стінами Верховної Ради України, отримали належну правову оцінку.

Життя селянина і сьогодні не назвеш цивілізованим. Недолугі “земельні” закони, їхнє невиконання, корупція, рейдерство, грабіжницькі банківські кредити, податки не дають українцю спокійно жити та працювати на власній землі.

СОЦІАЛІСТИ категорично проти запровадження ринку землі у тому вигляді, який пропонує влада, бо земля, згідно з Конституцією України, належить народу, і тільки він має право розпоряджатися нею на чітко визначених законодавством умовах.

Продаж землі за законом, який Верховна Рада України намагається поспіхом прийняти – це зрада українського народу, української державності, це зрада по відношенню до наших дідів, які віддали своє життя, захищаючи рідну землю.

Щодо функцій держави – вона повинна здійснювати контроль за дотриманням права на власність, цільове використання землі, притягувати порушників чинного законодавства до відповідальності.

Адже більшість людей розуміє – не буде землі, не буде й України!

Виконком Політичної Партії СОЦІАЛІСТИ
19 грудня 2019 року

Поділитись новиною у соціальних мережах

Share on facebook
Share on email
Share on twitter
Share on google