fbpx

Україна 30. Наскільки насправді є незалежною Україна, враховуючи реалії на міжнародній арені

Україна 30. Наскільки насправді є незалежною Україна, враховуючи реалії на міжнародній арені❓

 

Останні місяці і дні напередодні Дня незалежності були наповнені геополітичними подіями, що стосувались безпосередньо нашої країни:

✅ Зустріч Д.Байдена та В.Путіна в Женеві. Незважаючи на те, що американський президент називав Путіна «вбивцею», вже через місяць після неї стартували переговори щодо стратегічної стабільності і контролю над озброєннями, де США і Росія домовилися співпрацювати.

✅ Незабаром після цього Д.Байден відмовляється від санкцій проти газопроводу “Північний потік – 2”.

✅ США та Німеччина офіційно домовляються про завершення будівництва «Північного потоку-2». Гарантії безпеки для України звучать лише на словах – угода не містить ні санкційного механізму, ні покриття фінансових втрат України, ні гарантій нашої безпеки.

✅ Візит А. Меркель до Росії та України також не приніс довгоочікуваних гарантій безпеки та пропозицій транзиту газу після 2024 року.

✅ Події в Афганістані значно похитнули позиції США та союзників по НАТО на міжнародній арені: рейтинг Д.Байдена опустився нижче за 50%, а зміни в міжнародній ситуації додали впевненості Росії та дозволили їй диктувати умови європейцям щодо постачання газу.

Гостроти додали прогнози європейських лідерів щодо європейських та євроатлантичних устремлінь України:
🤷‍♂️ Віце-президент Єврокомісії В.Домбровскіс заявив, що «в найближчі 3-5 років питання про запуск процедури членства України в ЄС навряд чи буде піднято».
🤷‍♂️Президентка Естонії К.Кальюлайд була більш відвертішою і підкреслила:
📍Україна не підходить під вимоги членства в ЄС і необхідно “ще 20 років роботи для готовності»!
📍обов’язковою ж передумовою вступу України до НАТО є відновлення контролю України на всіх окупованих територіях.
Після тривалої мантри української влади про те, що «весь світ з нами» усі ці події та заяви стали холодним душем, як для неї, так і для всіх українців.

☝️Вони засвідчили: усі міжнародні “партнери” України є гравцями на міжнародній арені та вирішують, в першу чергу, власні питання своїх країн.

Що відбувається насправді❓
Протягом 30 років незалежності Україна перебувала під опосередкованим впливом:
👉🏻 Російської Федерації (1991-2013),
тепер – 👉🏻 США та Європи. І ця залежність не лише на міжнародній арені, але і в середині країни:
❗ кредитна: борг країни сягає 2,5 трильйони гривень! Країна живе траншами МВФ, отримання яких залежить від умов наших європейських і американських «партнерів»;
❗ управлінська: рішення керівництва країни залежать від оцінки та вказівок послів G7, а стратегічними державними компаніями та державними банками керують іноземці;
❗ судова та антикорупційна:
➖ західні куратори впливають на призначення керівництва НАБУ і САП;

➖ «міжнародні експерти” з правом вирішального голосу увійдуть в кадрові комісії по призначенню членів Вищої кваліфікаційної комісії суддів і Вищої ради правосуддя, які будуть призначати і звільняти суддів у всіх українських судах.

📍 ВИСНОВКИ ДЛЯ КРАЇНИ.
Історичні зв’язки з радянського минулого та географічне положення нашої країни – це фактори, які викликають геополітичний інтерес у найпотужніших країн світу: США та РФ. Це і шалена пропаганда призводять до неспокою в країні, військових дій та інформаційної війни.

Україна опинилася на зламі боротьби Заходу зі Сходом і вже протягом 30 років сторони не хочуть випустити Україну зі своєї орбіти. В результаті Україна виявилась аутсайдером майже усіх міжнародних рейтингів.

❎ За 30 років незалежності Україна не стала суб’єктом світової політики і продовжує перебувати в ролі об’єкта.
І вихід не в тому, щоб чекати зміни керівництва в Росії або сподіватися на милість президента США. Ніхто крім самих українців не позбавить нас пресингу Росії та байдужості Заходу.
Україні для того, щоб справді отримати повну незалежність від міжнародних гравців, для того, щоб її думкою рахувались у світі – потрібно стати економічно розвиненою, потужною та соціально орієнтованою країною!
Саме тоді до нашої країни будуть прислухатись і не використовувати у власних цілях ☝🏻

Ми повинні відновити економіку та конкурентноспроможність нашої продукції. Бо незалежність – це тоді, коли ти не стоїш з простягнутою рукою.

👉 Ми повинні розробити і ухвалити правильні рецепти дій, щоб Україна стала дійсно незалежною і успішною країною!
Політична партія «СОЦІАЛІСТИ», приєднуйся!

Поділитись новиною у соціальних мережах

Share on facebook
Share on email
Share on twitter
Share on google