fbpx

Тобі здається, що наші переконання застарілі, а поціновувачі соціалізму – це твої бабці та дідусі

Тобі здається, що наші переконання застарілі, а поціновувачі соціалізму – це твої бабці та дідусі❓

 

Читай статистику нижче та переконайся, що молодь все більше схиляється до соціалізму 🌹

 

🇺🇸 США

Згідно з опублікованими даними опитування про ставлення американців до соціалізму: 44% молодих американців вікової групи Millennials❗️воліли б жити в соціалістичній країні; 42% проголосували б за капіталізм; 7% вибрали комунізм, а ще 7% схиляються до ультраправої диктатури 😱

 

Американську молодь лякає перспектива десятиліттями виплачувати банкам студентську позику, не мати свого житла і можливості отримати доступну медичну допомогу.

Тому американці відчули необхідність в соціальній державі і під соціалізмом вони розуміють перш за все: соціал-демократичну модель, де є безкоштовна медицина, безкоштовна освіта, де кожному гарантована пенсія і ніхто не вмирає з голоду. Відбулася грандіозна реабілітація ідей соціалізму, які, починаючи з 1930-х років, напевно, ніколи не були так зрозумілі і популярні в США.

🇵🇹 Португалія

Соціалістична молодь – організація, що складається з молодих людей віком 23-30 років. Вони говорять, що незадоволені світом, в якому живуть, захищають суспільство, вільне від несправедливості, нерівності і бідності, яке знає, як поважати відмінності і ставитися до них терпимо.

❗️ Вони прагнуть до процвітаючого і розвиненого в культурному відношенні суспільства, здатного забезпечити якісну освіту, якісну охорону здоров’я, соціальний захист і зайнятість на основі прав для всіх. Через це з кожним днем течія набирає все більшої популярності.

🇩🇪 Німеччина

Нинішній результат Соціал-демократичної партії Німеччини, яка перемогла на виборах до Бундестагу, свідчить сам за себе! Соціал-демократична партія отримала 26% голосів виборців, значна кількість яких – завдяки молоді Німеччини у віці від 25 до 35 років.

🇺🇦 Україна
Значною мірою після подій, які розгорталися протягом останніх років в нашій країні – подій 2014 року, окупації Криму і військових дій на Донбасі – переважна більшість молодих українців цікавляться політикою. Та за даними опитувань більшість респондентів заявили про близькість соціал-демократичної ідеології. Люди з усього світу приєднуються до «Соціалістів», щоб переконатися, що їх голос буде почутий, і спільно працювати над створенням країни, що працює для багатьох, а не кількох.
🌹Пам’ятайте, що саме від вашого вибору залежить, яким маршрутом буде рухатися країна назустріч майбутньому.
Шанс на іншу-кращу-Україну завжди!

Поділитись новиною у соціальних мережах

Share on facebook
Share on email
Share on twitter
Share on google