fbpx

Сьогодні – неофіційне «завершення» політичного сезону🏁

Сьогодні – неофіційне «завершення» політичного сезону🏁
Втомлені літньою спекою депутати й інші «державні діячі» поспішають на курорти, переважно іноземні. Так би мовити – на заслужений відпочинок. Але чи дійсно заслужений?❓
Відкриваючи у лютому цього року 5 сесію парламенту, його голова Д.Разумков акцентував діяльність ради на 4 основних принципах роботи: тарифна політика, розвиток промисловості, реформа судоустрою, створення належних умов для громадян.
За цю сесію депутати ухвалили близько 500 законопроектів. Однак кількість – не завжди якість… Які з рішень влади змінять життя українців, але не в кращу сторону:
1️⃣ Земельна реформа.
Відкриття ринку землі всупереч Конституції України, у час кризи, війни та пандемії – це ризик повторення досвіду приватизації 90-х років, але із землею. В таких умовах українці можуть втратити свою землю, а збагатиться лише великий капітал.
2️⃣ Тарифна політика.
За рік платіжки українців виросли майже на 60%, заборгованість населення зі сплати комунальних послуг – понад 70 млрд. грн!
Але замість того, щоб шукати шляхи зниження тарифів, влада тільки посилює тарифний геноцид:
– влаштовує переоформлення субсидій, щоб зменшити кількість отримувачів,
– дозволяє автоматичне, за рішенням суду, списання боргів з рахунків громадян;
– обіцяє з осені зростання гарячої води та опалення на 40%.
3️⃣ Тотальне податкове навантаження.
Замість того, щоб підтримати бізнес і громадян в період пандемії та економічної кризи, влада ухвалює за основу законопроект №5600. Зі 123 сторінок лише 3 стосуються великого бізнесу. Всі інші – це кардинальні податкові зміни, які торкнуться усіх українців, бо збільшують податки на землю, нерухомість, надра, збільшують акцизи на товари, і податки на власників земельних ділянок.
А перед закриттям сесії депутати влаштували справжній марафон, навіть з позачерговими сесіями. Намагались «протягнути» все що не встигли… Але якщо ви думаєте, що вони приймали ті законопроекти, які справді покращать життя українців, то помиляєтесь:
⛔️про «боротьбу» з олігархами (5599) – який вже охрестили пустим піаром влади та збільшення повноважень Президента і РНБО;
⛔️про легалізацію медичного канабісу (5596), який провалили, бо замість того, щоб детально виписати механізми допомоги важко хворим, основну увагу приділили його вирощенню та переробці.
⛔️і наостанок – розширення повноважень наглядових рад для «вдосконалення» корпоративного управління (5593-д)! Так-так, саме тих, у членів яких мільйонні зарплати.
А як же обіцяне створення умов для громадян?
Замість цього – слізогінний газ в очі пенсіонерам МВС і Збройних сил, які протестували під радою за перерахунок своїх пенсій.
Після такого не дивно, що 70% українців вважають, що події розвиваються в неправильному напрямі.🤦‍♂️

Поділитись новиною у соціальних мережах

Share on facebook
Share on email
Share on twitter
Share on google