fbpx

Сьогодні – 21 вересня людство відзначає Міжнародний день миру

Сьогодні – 21 вересня людство відзначає Міжнародний день миру🕊

 

Щороку в цей день люди в усьому світі збираються, щоб вшанувати пам’ять жертв війн і конфліктів, а також заявити про власну готовність будувати безпечний, справедливий світ без війни.❌

 

У 2014 році у багатьох містах світу Хода миру була присвячена миру в Україні, протестам проти війни на сході України.

Війна на Сході України, яка юридично звучить «операція Об’єднаних сил», триває вже майже 7 років.

Що маємо сьогодні❓
👉🏻 Військові усе ще в окопах, інтенсивність боїв не знизилась, війна – із розвідкою, обстрілами і роботою снайперів – залишилася тією ж.

👉🏻 Мирні перемовини щодо Донбасу заблоковані.

Чому так❓

Радянське минуле та географічне положення нашої країни – це фактори, які викликають геополітичний інтерес у найпотужніших країн світу: РФ та США. Це, а також шалена пропаганда, призводять до неспокою в країні, військових дій та інформаційної війни.

Чого чекати❓
Стриманий оптимізм і готовність до компромісів з боку України в цілому ніяк не наблизили завершення війни, але в Києві не втрачають надії домовитися.

Самостійно не можемо – Росія не сприймає керівництво нашої держави як переговорника.

Надія була на міжнародних партнерів. Однак їм зараз не до нас:
❗️БЕРЛІН. Епоха п.Меркель закінчилась, хто займе її місце – стане відомо після виборів до Бундестагу уже найближчого місяця. І від того, які політичні сили прийдуть до влади, залежатиме, яким буде діалог між Берліном і Москвою: жорстким і прагматичним або ж спробою «навести мости».
❗️У США інші пріоритети. Події в Афганістані значно похитнули позиції США та союзників по НАТО на міжнародній арені. Президент Д.Байден шукає шляхи підняття рейтингу, який стрімко знижується, а також шляхи протидії головному економічному конкуренту – Китаю.
Для цього 15 вересня лідери Великої Британії, Австралії та США підписали нову безпекову угоду (Aukus), яку експерти оцінюють як створення нового військового альянсу. В рамках неї Австралії буде надана технологія для будівництва атомних підводних човнів.
❗️ФРАНЦІЯ – ще один наш партнер по Нормандському формату, внаслідок зазначеної вище угоди перебуває у жорсткому протистоянні з США, бо втратила чи не найдорожчий у світі контракт з Австралією, вартістю понад 40 млрд доларів на будівництво 12 нових підводних човнів.
Французи назвали цю угоду “ножем у спину”, заявили, що відчувають справжнє відчуття зради, що союзники так не роблять і відкликають послів у США та Австралії.
🕒 Поки у світовій геополітиці змінюються фігури та настрої, Україні доводиться чекати. Але кожен день такого чекання приносить, на жаль, нові втрати нашій країні.
Закінчити війну – головна обіцянка Зеленського. Він неодноразово встановлював собі дедлайни, однак ситуація рухається в протилежний бік.
☝️ Більше того, Міністр закордонних справ Кулеба заявив, що Київ вже не вірить обіцянкам про підтримку з боку західних країн. А Україні треба навчитися перетворюватися на гнучку військову державу за типом Ізраїлю!
В одному з інтерв’ю Зеленський казав: якщо йому не вдасться припинити війну, то «значить потрібно, щоб прийшла інша людина, яка спроможна закінчити цю трагічну історію між нашими країнами»
🌹 У цей день ПП «СОЦІАЛІСТИ» нагадує владі про її обіцянки та вимагає застосувати всі механізми задля досягнення МИРУ на українській землі та збереження спокою в українських домівках.
Ми бажаємо миру Вам, дорогі українці, та Вашим близьким!
Політична партія «СОЦІАЛІСТИ», приєднуйся!

Поділитись новиною у соціальних мережах

Share on facebook
Share on email
Share on twitter
Share on google