fbpx

СОЦИАЛИЗМ СНОВА МОДА

СОЦІАЛІЗМ – ЦЕ ЗНОВУ МОДНО 🌹

 

👉Німеччина.
Соціал-демократи перемагають на виборах 2021 року і нині формують уряд. Це стало яскравою ілюстрацією конфлікту батьків та дітей, вважають експерти. Молодь більше не хоче голосувати “за завітами дідів”. Як показали опитування, голоси “покоління Меркель” були віддані, здебільшого, соціал-демократичній партії.

👉Скандинавські країни.

За останніх 100 років соціал-демократи були правлячою партією у Швеції 67 років, у Норвегії – 54 роки, у Данії – 56 років.
В роки «Великої депресії», коли в ряді країн соціал-демократичні партії змушені були піти в опозицію, у Швеції уряд соціал-демократів зміг стабілізувати ситуацію і після цього більшість шведських виборців голосує за Соціал-демократичну партію Швеції практично на всіх виборах.

Яскравий приклад: у листопаді цього року лідер Соціал-демократичної партії Швеції і міністр фінансів цієї країни Магдалена Андерссон очолила уряд Швеції. Вона стала не лише першою жінкою, яка обійняла посаду прем’єр-міністра, а й і першим лідером партії, яка очолила однопартійний уряд, який складається лише з соціал-демократів.

👉США.
Згідно з опублікованими даними опитування більшість молодих американців воліли б жити за соціалізму. 44% молодих американців вікової групи Millennials❗️воліли б жити в соціалістичній країні.
Американську молодь лякає не міфічна “червона загроза”, а перспектива десятиліттями виплачувати банкам студентську позику, не мати свого житла та можливості отримати доступну медичну допомогу.

Під соціалізмом вони розуміють перш за все: соціал-демократичну модель, де є безкоштовна медицина та освіта, де кожному гарантована пенсія і ніхто не голодує. Відбулася грандіозна реабілітація ідей соціалізму, які, починаючи з 1930-х років, напевно, ніколи не були так зрозумілі і популярні в США.

👉Велика Британія.

Нещодавні опитування громадської думки свідчать, що у Великій Британії зростає кількість молодих прихильників лівих політичних ідей, пише The Times. Все більше британських студентів розчаровуються в капіталізмі та оцінюють справедливість вище за свободу, зазначає видання. Минулого року понад 3 тис. британських першокурсників вступили до марксистських груп. При цьому нові члени організації відрізняються більш радикальними та революційними поглядами, ніж їхні попередники.

📌Висновок: сильні соціал-демократичні рухи і традиції є невід’ємними складовими успіху більшості провідних за показниками рівня життя країн.
Якщо ти готовий створювати соціальну державу європейського типу — ми чекаємо на тебе! 🌹

Поділитись новиною у соціальних мережах

Share on facebook
Share on email
Share on twitter
Share on google