fbpx

Соціалісти закликали депутатів замість фінансування політичних партій передати кошти на медицину

Політична партія «СОЦІАЛІСТИ» звернулась із листами до Голови Верховної Ради України Дмитра Разумкова та керівників депутатських фракцій терміново внести зміни до Держбюджету 2020 року та передати на потреби медичної галузі майже 300 мільйонів гривень, передбачених на фінансування політичних партій.

«Весь світ охоплений пандемією коронавірусної інфекції. Під загрозою нині економіка України, здоров’я та життя українців. Тому потрібно припиняти фінансування видатків, що не мають першочергової ваги для забезпечення стабільності економіки країни», – заявив Голова ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СОЦІАЛІСТИ» Євген Анопрієнко.

«Фінансування політичних партій не настільки важливе сьогодні порівняно із підтримкою медиків, закупівлею необхідного обладнання та засобів захисту!» – підкреслив він.

«Більше того – в січні цього року парламентські партії вже отримали з бюджету майже пів мільярда гривень (!) як відшкодування своїх витрат на виборчу кампанію! Небачена «розкіш» у нинішній ситуації! На нашу думку партії мають відмовитись і від цих коштів та передати їх на користь медичної галузі!», – заявив Євген Анопрієнко.

Поділитись новиною у соціальних мережах

Share on facebook
Share on email
Share on twitter
Share on google