fbpx

СОЦІАЛІСТИ Сумщини візьмуть участь у виборах до міської ради

16 вересня делегати Конференції Сумської міської організації партії «СОЦІАЛІСТИ» висунули список кандидатів в депутати Сумської міської ради.

Очолив виборчий список голова Сумської обласної організації партії Володимир Борисович ЛАВРИК – юрист, полковник Збройних Сил України, заступник голови Сумської міської ради у 1994-2003 роках.

До виборчого списку увійшли відомі мешканцям міста особистості: лідери громадської думки, представники ділових кіл – члени партії «СОЦІАЛІСТИ» та ті, хто підтримує програмні засади політсили.

У Конференції міської організації взяв участь Голова політичної партії «СОЦІАЛІСТИ» Євген Анопрієнко. Виступаючи перед делегатами конференції, він наголосив: «Україна – соціальна держава! Так визначено Конституцією країни. Але для нинішньої влади та їх попередників – це просто декларативні заяви! Реалії жахливі: більшість українців знаходяться на межі виживання і не знають як звести кінці з кінцями, поки їх «слуги» у владних кабінетах вирішують свої питання в особисті кишені! Мешканці міста Суми, як і всі українці, потребують захисту своїх прав: на працю, освіту, якісне медичне забезпечення та гідне життя!».  

Делегати Конференції затвердили передвиборчу програму партії, головні тези якої: реалізація в місті Суми конституційного статусу України як соціальної держави, виконання основного принципу місцевого самоврядування – народовладдя, реформування житлово-комунальної сфери міста, будівництво соціального житла для інвалідів, дітей-сиріт, заохочення підприємницьких ініціатив жителів міста та багато інших завдань, які ставлять перед собою «СОЦІАЛІСТИ» у місцевих радах.

 

Поділитись новиною у соціальних мережах

Share on facebook
Share on email
Share on twitter
Share on google