fbpx

Провели засідання Політичної ради партії «СОЦІАЛІСТИ»

Відбулось засідання Політичної ради партії «СОЦІАЛІСТИ». Символічно, що сталось це у річницю з Дня народження видатної української поетеси Лесі Українки, яку вважають одним із ідеологів українського соціалізму.

 

На порядку денному було багато питань:

  • Організаційних. У зв’язку зі змінами в адміністративно-територіальному устрої «СОЦІАЛІСТИ» обговорили зміни у побудові партії, приведення її в оптимальну сучасну модель, зручну для роботи з активом і участі у виборах. Крім того, однопартійці обговорили використання сучасних інструментів для ефективної комунікації з виборцями, які набувають все більшої ваги в умовах карантину.
  • Політичних. А саме – реакцію партії на останні події в країні: підняття тарифів на житлово-комунальні послуги, здорожчання продуктів харчування, закриття телеканалів та руйнування профільних вузів для підготовки фахівців для органів влади.

 

«Непрофесійні дії влади продовжують поглиблювати кризу в суспільстві та призводять до зубожіння українських сімей. Вертикаль влади зруйнована, в країні відсутня система підготовки кадрів – Національну академію державного управління з регіональними вузами розформовано та передано в підпорядкування іншим навчальним закладам. Вочевидь державі більше не потрібні освідченні державні службовці.», – зазначив Голова партії Євген Анопрієнко. – «Цей пробіл потрібно заповнювати, здійснювати навчання активу партії для побудови в подальшому соціально орієнтованої країни».

Поділитись новиною у соціальних мережах

Share on facebook
Share on email
Share on twitter
Share on google