fbpx

СОЦІАЛІСТИ = ЧЕСНІ ВИБОРИ

СОЦІАЛІСТИ = ЧЕСНІ ВИБОРИ.

👉Завершується набір волонтерів для спостереження за ходом виборчого процесу на виборах міського голови м. Харкова.

❗️Хто хотів би взяти участь в будівництві демократичної правової держави, але чомусь відкладав, – зараз саме час приєднатися до результативної команди.

✅До реалізації проекту «Чесні вибори», ініційованого політичною партією «СОЦІАЛІСТИ» долучились всеукраїнські громадські організації «Народний порятунок України» та «Струм», які мають дозвіл Центральної виборчої комісії на здійснення спостереження на виборчих дільницях під час голосування.
Крім того, до проекту залучились 5️⃣ громадських організацій м. Харкова, члени яких візьмуть участь у спостережені за виборами міського голови.
Нагадаємо, що мета проекту – недопущення спроб порушення законодавства і зупинення фактів фальсифікацій на виборах міського голови м. Харкова.

➖«Харків має стати зразком волевиявлення! Наша партія та громадські організації, спільно з якими ми реалізуємо проект, мають значний досвід в сфері організації контролю за виборами. У результаті реалізації аналогічних проектів нам вдалось захистити результати волевиявлення у багатьох регіонах країни», – підкреслив голова Харківської обласної організації партії «СОЦІАЛІСТИ» Олексій Синьов.

🌹 Ми закликаємо приєднатись та захистити вибір харків’ян усі політичні сили, громадські об’єднання, громадян – усіх, кому не байдуже майбутнє Харкова!

Поділитись новиною у соціальних мережах

Share on facebook
Share on email
Share on twitter
Share on google