fbpx

«СОЦІАЛІСТИ» будуть захищати вибір харків’ян на виборах міського голови

«СОЦІАЛІСТИ» будуть захищати вибір харків’ян на виборах міського голови

👉«Чесні вибори» – так називається волонтерський проект, який політична партія «СОЦІАЛІСТИ» ініціює спільно з громадськими організаціями та ініціативними громадянами.

В країні стартували ряд виборчих кампаній – це вибори народних депутатів у виборчих округах Черкащини та Херсонщини.

❗️Але чи не найбільш резонансними і вагомими для місцевої громади будуть вибори міського голови міста Харкова. У першій столиці України живе майже 1,5 млн. мешканців. Це друге по величині місто країни. Боротьба кандидатів за крісло міського голови буде дуже жорсткою.

Тому дуже важливо, щоб вибори там пройшли чесно, всі голоси виборців були враховані і вибір харків’ян не був викривлений.
➖«Один із головних пріоритетів нашої партії – побудова справедливої та правової держави. Тому ми підтримали ініціативу нашої Харківської обласної організації та спільно з нашими партнерами – громадськими організаціями, ініціативними громадянами захистимо вибір харків’ян. Ми маємо багаторічний досвід реалізації цього проекту – він допоміг не допустити фальсифікацій та захистити вибір мешканців багатьох регіонів країни, – заявив Голова партії «СОЦІАЛІСТИ» Євген АНОПРІЄНКО.

Як буде здійснюватися проект?

✔️моніторинг та інформування харків’ян про хід виборчої кампанії в місті, про дотримання усіма кандидатами та їх штабами вимог законодавства;
✔️залучення до проекту та навчання волонтерів, які допомагатимуть реалізовувати проект, та захищати результати виборів на виборчих дільницях;
✔️оперативний збір даних про хід та підсумки голосування та інформування харків’ян про результати виборів.

➖«Найбільшу увагу ми зосередимо на найпроблемніших дільницях в місті, які виявили під час аналізу результатів попередніх кампаній. Там потенційно можуть бути застосовані незаконні методи ведення виборчої кампанії та фальсифікації результатів», – підкреслив голова Харківської обласної організації партії «СОЦІАЛІСТИ» Олексій Синьов.

🌹 Ми закликаємо приєднатись до захисту прав на чесне волевиявлення усі політичні сили, громадські об’єднання, громадян – усіх, кого турбує майбутнє Харкова та всієї країни!
Політична партія «СОЦІАЛІСТИ», приєднуйся!

Поділитись новиною у соціальних мережах

Share on facebook
Share on email
Share on twitter
Share on google