fbpx

Слуга народу показав своє справжнє обличчя

Слуга народу показав своє справжнє обличчя 👀

👉🏻 Спікера парламенту, який продемонстрував власну точку зору, яка базувалась на дотриманні законодавства, відсторонили від роботи, хочуть зняти з посади і навіть більше – позбавити депутатського мандата.

Спікер, Дмитро Разумков, на початку виборчої кампанії майбутнього президента Володимира Зеленського був одним з його найближчих соратників. Він же очолив список партії “Слуга народу” на дострокових парламентських виборах 2019 року.

Але відтоді його відносини з Банковою зіпсувалися. Розмови про те, що Разумкова цього політичного сезону можуть відправити у відставку, тривали вже кілька місяців.

🗣 Він відкрито конфліктував зі своєю ж президентською фракцією. Найгучніший конфлікт із лідерами фракції “Слуга народу” виник через законопроєкт про деолігархізацію.

Для звільнення Дмитра Разумкова з посади голови Верховної Ради треба спочатку зібрати 150 підписів, а потім 226 голосами проголосувати за його відставку у сесійній залі. Устенко зауважив, що на момент, коли він ставив свій підпис, загалом було вже близько 160-ти.

Хоча експерти припускають, що голосів за відставку спікера цілком може вистачити. На допомогу “слугам” можуть прийти депутати з груп “За майбутнє” та “Довіра”.

🎭 Слуги продовжують показувати своє справжнє обличчя і чим далі – тим більш непривабливим воно стає. Ситуація, яка склалась із відставкою глави парламенту демонструє справжній розпад у лавах монобільшості…

За словами Президента Зеленського: “У партії накопичився мільйон питань до Разумкова…”. Але він удає, що не знає, що в українців накопичились мільйони питань до нього та його оточення. Особливо після оприлюднення розслідування Pandora Papers 💰

 

Як відомо, Зеленський з дружиною володіли чвертю компанії Maltex Multicapital Corp. через зареєстровану в Белізі фірму Film Heritage. Журналісти дізналися, що майже за три тижні до першого туру президентських виборів, 13 березня 2019 року, свою частку в цій компанії у розмірі 25% Зеленський безоплатно передав Шефіру, який не є державним службовцем і не повинен подавати щорічну декларацію про доходи ☝🏻

 

Pandora Papers показують, що, ймовірно, вони уклали домовленість, згідно з якою офшор продовжив виплачувати гроші компанії, якою тепер володіє дружина Зеленського.

У декларації дружини Зеленського зазначено, що з 2019 року вона була єдиним бенефіціарним власником Film Heritage, що означає, що ці платежі надходили їй. У Pandora Papers немає даних про розміри дивідендів. Зеленський не згадав Maltex ні в одній зі своїх декларацій, в тому числі за 2018 рік, коли йому все ще належало 25 відсотків компанії 🤔

 

Документи Pandora Papers також частково підтвердили схему переказу коштів від структур олігарха Коломойського офшорним фірмам Зеленського і його соратників. Правдивість наведеної в документах Pandora Papers і в схемі Ар’єва інформації підтверджують також джерела Слідство.Інфо.

Як з’ясували журналісти із документів Pandora Papers, 40 мільйонів доларів формально були сплачені як внесок до статутного капіталу.

Сам відмовився спілкуватися з журналістами-розслідувачами.

Президент ховає свої доходи від оподаткування, а українців обкладають податками, скорочують субсидії, за борги по комунальним платежам блокують банківські картки та навіть відбирають майно за борги!

Хіба це справедливість?

🌹Пам’ятайте, що саме від вашого вибору залежить, яким маршрутом буде рухатися країна назустріч майбутньому!

Приєднуйтесь!

Поділитись новиною у соціальних мережах

Share on facebook
Share on email
Share on twitter
Share on google