fbpx

Що показали останні довибори

Що показали останні довибори❓

 

👉🏻 Довибори, які відбулись у ці вихідні (в парламент в двох округах та міського голови м. Харкова), показали, що всупереч бравурним заявам влади про свою перемогу, говорити про її успіх не варто.

В двох виборчих округах виграли кандидати, які балотувалися від «Слуги народу». Їх перемогу партія влади назвала доказом своєї переваги над іншими політичними силами.

Формально кандидати-переможці йшли від президентської партії СН, однак їх результат – це наслідок домовленостей із сильними місцевими кланами.

☝️ На окрузі №184 у Херсонській області переміг Сергій Козир. Йому довелося балотуватися через відсутність у СН сильніших кандидатів. Однак у нього не було жодних шансів порівняно із головним претендентом на перемогу – Г. Лагутою, який є «людиною» мера Херсона І.Колихаєва і балотувався від його партії “Нам тут жити”.

Влада пробувала натиснути на Лагуту та Колихаєва за допомогою правоохоронних органів, а коли не вийшло – змушена була піти на безпрецендентну «бартерну» угоду і з місцевою владою: за три дні до виборів Лагуту призначили головою Херсонської обласної державної адміністрації взамін на те, щоб він зняв свою кандидатуру і публічно підтримав С. Козиря, який виграв після цього без особливих зусиль.

☝️ На окрузі №197 у Черкаській області переміг мер міста Віталій Войцеховський, який тричі обирався на посаду мера. На цих довиборах до парламенту він отримав підтримку регіональних кланів, що і зумовило його успіх. Ідейних уподобань зі СН він явно не має, адже до цього мав іншу партійну приналежність, яку легко можна змінити заради перемоги.

☝️ ХАРКІВ. Тут взагалі не було кандидата від СН. Однак влада негласно підтримувала діючого секретаря Харківської міськради І.Терехова. Навіть вечірні шоу «кваталу» злісно висміювали його головного опонента – М. Добкіна.

І. Терехова вже оголосили переможцем виборів, незважаючи на те, що спостерігачі та кандидати-опоненти Терехова звинувачують міську владу у фальсифікації виборів. Все це центральна влада робить для того, щоб змусити І.Терехова до лояльності та поставити на посаду секретаря міськради «свою» людину від СН 🙈

 

❗️Загальні висновки щодо цих виборів:
➖ бренд СН не приносить переваги, як раніше. Самостійно боротися за перемогу в регіонах «слугам» все важче, навіть із урахуванням адмінресурсу;
➖ заради бажання влади показати переможні кейси на виборах, ОП доводиться або погоджуватися на кандидатів “зі сторони”, або йти на значні поступки та «бартерні» угоди 😑
Досвід і компетентність нині не в фаворі якостей для обрання чи призначення на посади. В першу чергу цінується відданість і навіть прислужливість.
Це засвідчили і нещодавні призначення на міністерські посади:
➖ або перекидання з одного в інше міністерство, як О. Резнікова;

➖ або заміна «неслухняних» на своїх «в доску» – як то «перекидання» Ю.Свириденко (учениці і ставлениці Т.Милованова) з посади заступниці Голови Офісу Президента на посаду першого віце-прем’єра-міністра економіки.

Стрімкий кар’єрний ліфт для 35-річної людини, чи не так?
Ми переконані: допоки у пріоритет призначень і обрань не повернеться професіоналізм – усі ці кадрові гойдалки не сприятимуть стабілізації ситуації ні на місцях, ні в країні в цілому!
Політична партія «СОЦІАЛІСТИ», приєднуйся!

Поділитись новиною у соціальних мережах

Share on facebook
Share on email
Share on twitter
Share on google