fbpx

Шановні медичні працівники!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Вашого професійного свята! Дякуємо Вам за віддану працю, професійність та лікарську честь. Ви несете на собі величезний тягар чужого болю та відповідальності, адже у Ваших руках — життя людей.

Дякуємо Вам за старання та сміливість у протистоянні зі світовою пандемією! У надважкий час Ви на цілодобовій сторожі людського життя. У цьому жертовному, щоденному служінні Ви часто не маєте права на спокій, відпочинок та власні емоції.

Низький уклін Вам за відданість обраній професії, умілі і надійні руки, що дарують радість одужання. Велике спасибі за те, що не зачерствіли душею, за те, що вистачає сили і витримки творити добро.

Сподіваємося, що Ви й надалі виконуватимете поставлені перед Вами завдання, а Ваші зусилля винагороджуватимуться повагою і вдячністю суспільства, гідним рівнем соціального захисту та оплати Вашої праці.

Бажаю не тільки дбати про здоров’я оточуючих, а й берегти своє. Нехай довге життя обдарує Вас щасливими моментами, приємними спогадами, розумінням і вдячністю людей!

Голова політичної партії «СОЦІАЛІСТИ»

Євген Анопрієнко

Поділитись новиною у соціальних мережах

Share on facebook
Share on email
Share on twitter
Share on google