fbpx

Результати проекту “Чесні вибори”

Вчора харків’яни обирали голову міста✅

 

І хоча офіційні результати виборів ще не оголошені, але завдяки реалізації в місті нашого проекту «ЧЕСНІ ВИБОРИ» результат вибору харків’ян був нам зрозумілий ще до півночі неділі🏁

 

Головна ІНТРИГА цих виборів: чи оберуть очільника Харкова у І турі❓

 

Підрахунок голосів був важливим як для харків’ян, так і для штабів кандидатів – він мав показати, хто з кандидатів краще мобілізував електорат та хто з кандидатів у результаті отримав довгоочікувану перемогу.

Наш проект дав можливість оперативної відповіді на ці питання:
✅ ЯВКА – протягом дня волонтери нашого проекту чітко фіксували процес голосування: рахували кожного виборця та запобігали будь-яким проявам фальсифікацій;

✅ПАРАЛЕЛЬНИЙ ПІДРАХУНОК – завдяки йому до опівночі в день голосування ми вже мали оперативну інформацію, «з голосу» членів виборчих комісій про результати голосування на кожній дільниці, де працювали волонтери нашого проекту.

За результатами опрацювання протоколів з цих дільниць кандидати отримали таку кількість голосів виборців:
➖І. Терехов – 51,96%

➖ М. Добкін – 29,15%

Підводячи підсумки проекту «ЧЕСНІ ВИБОРИ» у м. Харкові, голова партії «СОЦІАЛІСТИ» Євген Анопрієнко зазначив:

«Можна констатувати, що наш проект вкотре продемонстрував свою ефективність. Його комплексна реалізація дозволяє попередити можливі фальсифікації та порушення закону як під час голосування, так і при підрахунку голосів. І найголовніше не лише для штабів кандидатів, а й для усіх виборців: завдяки оперативній інформації, «з голосу» членів комісій – отримати результати виборів, зрозуміти хто переможець і підтвердити це протоколами з виборчих дільниць!».

Ми дякуємо всім учасникам проекту «ЧЕСНІ ВИБОРИ»:
➖ волонтерам,
➖ нашим партнерам – громадським організаціям, які приєднались до його реалізації,

➖ Харківській обласній організації нашої партії та її голові Олексію Синьову, які були головними рушіями проекту.

✊Переконані – така синергія зусиль громадських об’єднань та активних мешканців громад підвищує суспільну відповідальність за спільне майбутнє.
Політична партія «СОЦІАЛІСТИ», приєднуйся!

Поділитись новиною у соціальних мережах

Share on facebook
Share on email
Share on twitter
Share on google