fbpx

Рейтинг президента Зеленського самознищився майже до 20%

Рейтинг президента Зеленського самознищився майже до 20%.

Це антирекорд з моменту його обрання 😱

 

Про це свідчать останні соціологічні дослідження: якби вибори глави держави відбулися найближчими днями, то чинного президента підтримали б лише 21,8% українців.

📈 Все це – наслідок неефективної політики, усунення незгодних, доведення країни до енергетичної кризи, а українців – до зубожіння.

Так, за даними дослідження компанії Gradus Research для 55% опитаних українців основне джерело доходу – зарплата, для 30% – мізерна пенсія.

Свій поточний рівень доходу більшість опитаних оцінили як низький (36%) або нижче середнього (36%). Тобто понад 72% українців вважають себе бідними!
Переважна більшість респондентів (80%)- витрачає свій дохід на їжу!

Найбільше люди економлять на подорожах (61%), розвагах (57%), техніці (47%) та одязі (43%). Додати сюди ще оплату комунальних послуг…

 

Натомість, за інформацією ЗМІ – за останній рік майже 100 народних депутатів фракції “Слуга народу” придбали автомобіль, квартиру або землю. Найчастіше депутати купували авто марки Toyota, Mercedes та BMW такої вартості, що при їх «невеликій» зарплаті в 40 тис. грн їм потрібні були б роки для збору необхідної суми.

Можливо українському бізнесу легше? Українські підприємці вже почали одержувати оновлені платіжки.
Незважаючи на запевнення уряду, що тарифи не зростуть, платіжки збільшилися майже втричі, що шокувало бізнес.
Тепер підприємці спішно намагаються вигадати – де взяти гроші на покриття цих витрат?
Варіантів небагато: або підвищувати ціни, або шукати шляхи економії електрики – закривати частину приміщень чи виробництв, скорочувати працівників. Або просто закритися 🙈
Українців попереджують готуватися до віялових відключень електроенергії. Така загроза пов’язана з дефіцитом вугілля та газу, про що вже заявляють на 12 підприємствах, що виробляють електроенергію та тепло.
Панічних настроїв додає ситуація з можливим втягненням України в міграційний конфлікт між Білорусією та ЄС, а також попередження іноземних розвідок про можливе вторгнення Росії.

Коли бізнес та люди в паніці, про який високий рейтинг може йти мова❓

 

Це сталось не в один день – це наслідок бездумної та неефективної діяльності влади. У неї завжди є гроші для чиновників, силовиків, на корупційні «великі будівництва», «Президентські університети», запущені за примхою влади. Але ніколи не вистачає на виплату субсидій, підвищення рівня життя та навіть на забезпечення киснем лікарень(
Тому головна біда – не відсутність грошей в бюджеті, а влада, якій байдужі права людини і закони. Влада, яка неспроможна правильно визначити пріоритети своєї роботи і бюджетні витрати.

Поділитись новиною у соціальних мережах

Share on facebook
Share on email
Share on twitter
Share on google