fbpx

Помилка, яка може коштувати волі

Помилка, яка може коштувати волі ❌

 

👉🏻 РНБО визнала, що у її рішенні про запровадження санкцій до понад 650 “ворів у законі” та кримінальних авторитетів, ухваленому в травні цього року, була допущена помилка відносно 108 осіб. І винні у цій «помилці» працівники МВС вже покарані.

Про це на брифінгу 15 жовтня повідомив секретар ради Олексій Данілов.

☝️У Офісі Президента поінформували, що зараз встановлюються обставини внесення до санкційного списку цих осіб, яких помилково “зарахували” до криміналітету.

І аж через 3 дні після шаленого скандалу, який виник в суспільстві через таку юридичну некомпетентність РНБО, О.Данілов спробував «загладити» ситуацію поясненням, що рішення щодо 108 осіб було не помилковим, а з помилками у прізвищах!

Однак історія отримала продовження➡
За інформацією деяких ЗМІ, фігурантам санкційних списків надходять пропозиції про виключення їх зі списків за гроші. І називаються суми з шістьма нулями 😱

Не можемо відповідати за достовірність цієї інформації, але за словами О.Данілова, серед більш ніж 650 осіб таки була одна, яка «опинилась у переліку випадково» і санкції щодо неї вже зняли.

Ще щодо 9 осіб зі списку за «клопотанням» людей, які «переймаються волонтерами та батальйонами» зроблять додаткову перевірку і в разі необхідності їх виключать зі списку.

📌Ми переконані, що ситуація, коли РНБО «помиляється» щодо застосування санкції – це екстраординарна подія, яка в правовій державі повинна мати серйозні правові та політичні наслідки.

Така “помилка” мала би стати предметом для розслідування правоохоронними органами та розгляду судом. РНБО, яка де-факто підмінила собою усі правоохоронні органи і суди, приймає надважливі для держави рішення похапцем, без глибокого аналізу питання, без належної доказової бази, без наявності правових підстав!
👉🏻 Відповідальність за такі “помилки” мають понести не лише “стрілочники” з МВД, а й:
– апарат РНБО, який готував матеріали до засідання,
– О.Данілов, який погоджує проекти рішень,
– члени РНБО, які ухвалили рішення без належного розгляду

– Зеленський, який увів його у дію і мав би бути гарантом дотримання прав людини не на словах, а на ділі!

🌹 РНБО замість розгляду та вирішення нагальних проблем, які турбують українців: енергетичної кризи, підвищення тарифів, бідності та корупції, перетворився на таку собі VIP-піар-кампанію Президента.
Та ще й з сумнівними, з юридичної точки зору, рішеннями.

Виходячи з виявленої «помилки» (а скільки таких «помилок» поки залишається «за кадром»?) діяльність РНБО стає небезпечною для країни.

🌹 Ми вкотре підкреслюємо: один з головних пріоритетів партії «СОЦІАЛІСТИ» – побудова правової держави.
Перед лицем закону мають бути рівні всі, незалежно від рангів і статусів! Згоден?
Приєднуйся!

Поділитись новиною у соціальних мережах

Share on facebook
Share on email
Share on twitter
Share on google