fbpx

Наближається чергова річниця подій на Майдані

🔥Наближається чергова річниця подій на Майдані 2013 року і влада традиційно поспішає «прозвітувати» та «підігнати» рішення:

➖ генпрокурор прозвітувала, що у справі Майдану завершили досудове розслідування. І тепер, аж через 8 років, справу передадуть до суду;

➖ Конституційний суд відмовився розглядати подання 50 нардепів про відповідність Конституції закону про амністію учасників Революції Гідності, яке вони внесли ще в травні 2020 року.

А про які ще досягнення за ці роки може прозвітувати влада❓Чи досягнуто цілей, які були декларовані з трибун Майдану очільниками тих подій❓

Жодна з революцій не призводила до позитивних змін у країнах, де вони відбувались. Це завжди масові жертви, знищення еліт, втрата територій і приведення до влади диктаторів. Нагадаємо:

📍ФРАНЦУЗЬКА РЕВОЛЮЦІЯ (1789-1799) – монархію замінено на республіку, страчено короля, призначено імператором Наполеона – диктатора з планами світового панування, який війнами підкорив більшу частину Європи. За 2 тижні Великого терору було страчено 1400 осіб, серед яких значна кількість творців революції. «Революція пожирає своїх дітей», – фраза перед стратою діяча революції Ж.Дантона, який став однією із жертв своїх же соратників.

📍НАЦИСТСЬКА ГЕРМАНІЯ. Внаслідок тривалих кривавих сутичок нацисти прийшли до влади як лідери революції. Ставши у 1933 році канцлером, Гітлер знищив не лише всю опозицію, а й усіх суперників – своїх же поплічників, і встановив одноосібну владу фюрера. Наслідки – жахливі для усього світу!

📍ЖОВТНЕВА РЕВОЛЮЦІЯ 1917 р. в Росії. Прийшовши до влади, більшовики на чолі з відомими диктаторами влаштували «червоний терор» – були знищені не лише «класові вороги», а й колишні союзники-більшовики.
Здавалось би – світові революції були давно і відійшли в історію. Але події в Україні повторюють події 300 річної давнини

І хоч політологи розмірковують, що революції, як такої й не відбулось ні в 2004, ні в 2013 роках, бо не відбулось зміни еліт. Але гіркий досвід двох революцій – використання народу для заволодіння владою і її цинічне використання виключно у своїх інтересах.

🤨Що обіцяли на майданах «революціонери», які потім прийшли до влади? Інтеграцію в ЄС та НАТО, очищення та оновлення влади, покарання за злочини та подолання корупції, підвищення рівня життя.

І що ми маємо в результаті❓
❌Розірвана війною країна занурилася в глибоку економічну кризу, а одна й та ж сама «еліта» лише змінювалася періодично ролями «влада-опозиція», але при цьому активно й нестримно збагачувалася.
❌«Революцію задумують романтики, втілюють в життя фанатики, а її плодами користуються негідники» – вислів британського історика Т.Карлейля в 19-му столітті не втрачає актуальності й нині.
Українці все ще вірять в щирість промов політиків і у їхні обіцянки. І у 2019 р. внаслідок т.з. «мирної революції» 73% українців наділили Президенством людину «не з системи» – бо хотіли змінити «відгодовану еліту» на «свого» хлопця. І стали свідками зародження диктатури в країні.
❌Наша країна живе в стані війни, злиднів, нових конфліктів – і це продукт нашої діяльності. А разом зі стрімким ростом тарифів, енергетичними кризами, безробіттям – все це призводить до подальшого невдоволення українців та до революційних настроїв…
Народ, іменем якого прикриваються «вожді» і діячі революцій – це мільйони українців, які бажають просто спокійно жити і працювати.
Історія може покарати за незнання своїх уроків.
👉Бо революція – така підступна штука, що творців своїх пожирає навіть у ХХІ столітті.

Поділитись новиною у соціальних мережах

Share on facebook
Share on email
Share on twitter
Share on google