fbpx

Ліві партії об’єднують зусилля для спільної діяльності.

6 лютого у спільному засіданні взяли участь члени керівних органів політичних партій лівого блоку: «СОЦІАЛІСТИ», «Союз лівих сил», «Розумна сила», «Всеукраїнський народний союз».
Учасники засідання відзначили, що поглибилась монополізація економіки та політики олігархічними кланами. Це призвело до посилення кризи, соціального розшарування, падіння виробництва та зубожіння населення.
Партії лівого блоку виступають за побудову соціальної держави, в якій влада гарантує громадянам безпеку, можливість гідного заробітку, впровадження реально рівних прав і можливостей усіх мешканців країни, незалежно від їх матеріального стану, соціального статусу, національності або мови.
Учасниками засідання було прийнято рішення рекомендувати керівникам політичних партій підписати Меморандум про спільну діяльність політичних партій.
«Ми розуміємо, що для досягнення результату необхідно об’єднувати свої сили, проводити спільні заходи. Влада не хоче чути проблем українських трудівників, але ми змусимо її реагувати на вимоги потужного об’єднання, яке захищає інтереси людей праці!», – підкреслив голова політичної партії «СОЦІАЛІСТИ» Євген Анопрієнко.

Поділитись новиною у соціальних мережах

Share on facebook
Share on email
Share on twitter
Share on google