fbpx

Канцлер Австрії С.Курц оголосив про відставку після звинувачень у корупції

Канцлер Австрії С.Курц оголосив про відставку після звинувачень у корупції, в основі яких – дослідження, опубліковані в ЗМІ.📄

Як це стосується України, запитаєте ви? НІЯК!❌

 

Тому що керівництву нашої держави, яке декларує європейські цінності, ще дуже далеко до європейської політичної свідомості та відповідальності.

🤷 Навпаки, на фоні міжнародного скандалу з офшорами «антиолігархічного» Зеленського, «ручні» правоохоронні органи на чолі з друзями Президента роблять вигляд, ніби нічого не сталось.

Більше того, в країні стрімко виникають інші інформаційні приводи та політичні події, які відволікають увагу від розслідування Пандора пеперс:

📌 Звільнення спікера парламенту Д.Разумкова, який так би мовити, вибився із загального “зеленого” строю. За що його намагатимуться ще й позбавити депутатського мандата.
А від депутатів фракції «Слуг народу», які не підтримали його звільнення, вимагають написати заяви на звільнення з голів комітетів парламенту…
📌 Призначення нового лояльного спікера Р.Стефанчука, який знайомий з Президентом ще зі студентських років. Здогадайтесь звідки? Завдяки КВК – нинішній спікер грав у команді з Хмельницького “Три товстуни”… На цій посаді він буде «слугою» однієї фракції, а не головою усієї Верховної Ради.
📌 Оголошення підозри в державній зраді В.Медведчуку.
Ця “сенсація” з’явилась через декілька днів після офшорного скандалу і має на меті вибити з рейтингів кількох конкурентів – не лише В.Медведчука, а й П.Порошенка, якого у цій справі розглядають як потенційного співучасника зради…
📌 Смерть молодого опозиційного депутата А.Полякова.

Скандальна «служниця народу» Г.Третьякова так прокоментувала смерть колишнього колеги по фракції: «Мінус один ворог». Цими словами «Слуги народу» продемонстрували своє істинне лице – непривабливе і цинічне.

Висновки невтішні:
1⃣ Найважливішим для Президента стає в першу чергу лояльність, а не знання, професіоналізм і цінності. Він системно витісняє зі своєї команди професійних людей зі своєю точкою зору.
2⃣ Парламент перетворюється на виконавця будь-якого юридичного свавілля, яке будуть спускати з Офісу Президента.

3⃣ Бути ворогом влади стає все більш небезпечно для політичного та особистого життя.

☝️ Ми вкотре підкреслюємо: один з головних пріоритетів партії «СОЦІАЛІСТИ» – побудова правової держави.
Тому виважені і правові рішення парламенту – це основа діяльності держави.
І найголовніше – перед лицем закону мають бути рівні всі, незалежно від рангів і статусів!
✊ Тому ми вимагаємо від правоохоронних органів справедливого та неупередженого розслідування усіх подій, що сколихнули країну. І в першу чергу – щодо першої особи держави, яка має бути зразком моральності та відповідальності не на словах, а на ділі.
Політична партія «СОЦІАЛІСТИ», приєднуйся! 🌹

Поділитись новиною у соціальних мережах

Share on facebook
Share on email
Share on twitter
Share on google