fbpx

Екватор «великих» амбіцій

Екватор «великих» амбіцій😎

 

Незадовго до пресконференції Президента у мережі з’явився його лист до парламенту. 📋У вічі одразу кидається нескромно величезний, на пів сторінки підпис. 🖌Для графологів – це повноцінний психологічний тест. За ним визначають характер, темперамент і психологічну стійкість людини.

☝️Підпис українського гаранта свідчить про величезні амбіції, самолюбство, нетерпимість до чужої думки, мрійність, наївність і марнотратство його власника.

З наукою не посперечаєшся – саме таким він постав перед українцями на своїй прес-конференції у «чорну п’ятницю».

Зібрана нашвидкоруч, ніби-то для звіту за пів терміну перебування на посаді – насправді вона була ініційована для зняття напруги у суспільстві. Бо наелектризоване інформацією про можливу війну, кризу енергетики та «зраду» в операції з «вагнерівцями» – воно готове було до вибуху.

❌Однак замість підсумків роботи та шляхів виходу з кризи Зеленський оголосив «домашні заготовки», щоб перебити основні інформаційні удари проти себе.

У всіх негараздах Зеленський звинувачував журналістів, олігархів, зрадників, недоброзичливців і ковід.

🙄Особливістю ж марафону став близький до істерики емоційний стан президента. Українці побачили ображену, розбалансовану, неадекватну, злу, ненависну до журналістів людину «з комплексом Наполеона».

«Верховний Головнокомандувач» – саме на такому зверненні від журналістів він наполягав, недоброзочливців звинувачував у держперевороті, а у зриві спецоперації з вагнерівцями – самих розвідників, які її виконували.

🤦‍♂️Країна побачила лідера, який не витримує критики і опускається до дрібних сварок. Він дозволяв собі такі висловлювання як «особі» («особи»-рус.). І хоча стосувались вони «контрабандистів» (визначених РНБО, а не рішенням суду) – це не державницький підхід. В історії людства вже були факти поділу людей. І такі «замашки» разом зі схильністю до диктатури – досить тривожний дзвінок усьому суспільству…

Висновки:
1️⃣На екваторі свого президенства Зеленський досі вважає своїми ворогами не корупцію, тотальну бідність, високі тарифи, слабку економіку і безробіття, а олігархів, журналістів та інших «недоброзичливців».
2️⃣Ще жоден президент України не вигравав війну з журналістами! Краще щоб так завзято, як з журналістами, команда президента боролась з корупцією і системними кризами.
3️⃣Призначати журналістів, які тебе критикують, винними в твоїх провалах – це слабкість і лицемірство.
4️⃣Спустити правила згори і розраховувати на те, що їх сприймуть внизу, можна лише тоді, коли ти сам дотримуєшся цих правил. А малювати образ «Голобородька на велосипеді», а замість цього використовувати гелікоптери як таксі для святкування дня народження – це обман людей, які довірили тобі майбутнє країни та своїх дітей.
Якщо Зеленський якось і хотів стабілізувати непросту для себе політичну ситуацію, то ефект він отримав зворотний.
«Чорноп’ятнична» прес-конференція стала «чорною» для іміджу і рейтингу Зеленського. І, нажаль, – не додала плюсів економіці і безпеці країни.

Поділитись новиною у соціальних мережах

Share on facebook
Share on email
Share on twitter
Share on google