fbpx

Цей рік був непростим…

Про кожен рік, як у президентському привітанні, так і за сімейним столом, можна сказати: “Цей рік був непростим”.
Країні з усіх сторін доводилося справлятися із серйозними проблемами. 2021 став:
– другим роком, який Україна прожила в умовах епідемії коронавірусу,
– восьмим – в умовах війни та окупації,
– черговим – в умовах несистемних і неефективних змін, слабких державних інституцій, вибіркового правосуддя та гучних вуличних протестів…
Цьогоріч Україна знову ховала своїх захисників, втрапляла у міжнародні скандали та жила із загрозою повномасштабного вторгнення Росії.
Українці переконані, що за цей рік владі точно нема чим пишатись❗️
За результатами нещодавнього соціологічного опитування:
✅ матеріальне становище родини для 40% не змінилось, для 50% – погіршилось, і лише для 9% – покращилось;
✅ близько 50% опитаних не побачили змін за рік у боротьбі з корупцією (а 37% зазначили про погіршення) та вирішенні питання війни на Донбасі (34% зазначили про погіршення).
✅ більшість українців відчули погіршення в ситуації з тарифами на комунальні послуги (80%) та з цінами на основні товари і ліки (90%).
Але паралельно, як у самій країні, так і за її межами, ставались події, що змушували українців радіти біля своїх телевізорів і на чужих стадіонах, затамовувати подих і пишатися своєю країною!
Найбільшими досягненнями року українці вважають:
➖ Спортивні досягнення – перемогу боксера Олександра Усика (35%), успіх українських паралімпійців в Токіо (32%) та вперше в історії вихід нашої збірної у чвертьфінал Євро;
➖ 2021 – був роком слави молодих прізвищ в українській культурі. Гурт «Go_А» з солісткою Катериною Павленко хоч і не виграв Євробачення у Роттердамі, але потрапив у топи чартів ледь не всіх музичних сервісів –iTunes, Apple Music та Spotify;
➖ попри справедливе нарікання на українську медицину, цього року їй вдалось зробити справжній прорив – у вересні в Україні вперше пересадили легені (досі серед трансплантованих органів були серця, нирки та печінки). Також була здійснена перша в історії України пересадка серця дитині;
➖ а от одними із досягнень, до яких причетна влада, стали, на думку українців, покращення стану доріг та цифровізація – цьогоріч Україна стала першою державою світу, яка прирівняла цифровий паспорт у “Дії” до звичних паспорта-книжечки чи пластикової картки.
🌹 Ми ж бажаємо, щоб наступаючий 2022 рік став для всіх багатим на хороші події і знайомства, бажання і можливості. Нехай він принесе радість, щастя і зміни на краще в кожну українську родину!

Поділитись новиною у соціальних мережах

Share on facebook
Share on email
Share on twitter
Share on google