fbpx

Громадська кампанія захисту
права на вибір - «Чесні вибори»

Це незалежний волонтерський проект, який політична партія «СОЦІАЛІСТИ» ініціює спільно з громадськими організаціями та ініціативними громадянами.

«СОЦІАЛІСТИ» будуть захищати вибір харків’ян на виборах міського голови✊

👉«Чесні вибори» – так називається волонтерський проект, який політична партія «СОЦІАЛІСТИ» ініціює спільно з громадськими організаціями та ініціативними громадянами.

 

В країні стартували ряд виборчих кампаній – це вибори народних депутатів у виборчих округах Черкащини та Херсонщини.

 

❗️Але чи не найбільш резонансними та вагомими для місцевої громади будуть вибори міського голови міста Харкова. У першій столиці України живе майже 1,5 млн. мешканців. Це друге по величині місто країни. Боротьба кандидатів за крісло міського голови буде дуже жорсткою.

 

Тому дуже важливо, щоб вибори там пройшли чесно, всі голоси виборців були враховані та вибір харків’ян не був викривлений.

Будь справжнім громадянином!
Ставай спостерігачем на виборах 👉

Як буде здійснюватися проект?

Волонтерство

Залучення до проекту та навчання волонтерів, які допомагатимуть реалізовувати проект, та захищати результати виборів на виборчих дільницях

Незалежність

Моніторинг та інформування харків’ян про хід виборчої кампанії в місті, про дотримання усіма кандидатами та їх штабами вимог законодавства

Прозорість

Оперативний збір даних про хід та підсумки голосування та інформування харків’ян про результати виборів.

Захистимо наше право на вибір!

Паралельний підрахунок голосів (ППГ) є ефективним методом, який застосовують незалежні громадські спостерігачі для систематичної оцінки голосування в день виборів, включаючи підрахунок результатів на виборчих дільницях.


Цей метод успішно використовується громадськими організаціями для оцінки процесу голосування в день виборів у багатьох країнах світу, включаючи Болгарію, Румунію та Грузію.


Систематичне спостереження за виборами, включаючи ППГ, збільшує залучення громадян, посилює підзвітність політиків та уряду


Учасники волонтерської кампанії

Допоможи зробити громадянський
контроль ефективнішим 👉