fbpx

Чи підніме рейтинг “вовина тисяча” ?

Чи підніме рейтинг “вовина тисяча”

🙈 Нинішнього Президента за прикладом його «попередників» не оминуло бажання підняти стрімко падаючий рейтинг за допомогою бюджетних коштів.

За аналогією з «юліною» і «вітіною тисячею» (роздача 1000 грн вкладникам Ощадбанку) подарунок від Зе охрестили «вовиною тисячею». Програму з виплати «Вовиної тисячі» планують запустити 19 грудня (в неділю!) – такий собі «подаруночок» до Дня св. Миколая 🎄

 

☝️Багато хто побачив у цій ініціативі створення системи підкупу виборців через систему Дія (за аналогією із Сіткою, яку намагався вибудовувати Порошенко перед виборами).
☝️Особливо з урахуванням того, що буквально сьогодні ж Мінцифри заявила про готовність запустити систему електронного голосування на виборах через ту саму Дію. Саме електронне голосування, яке важко проконтролювати – це єдиний вихід для «зелених» виграти наступні вибори.
Тимошенко, до речі, тисяча так і не допомогла виграти президентські вибори🤷‍♀️

😳 Зеленський анонсував виділення на цю мету 6 млрд гривень. Враховуючи, що в країні вже вакциновано понад 8,7 млн. чол. цієї суми не вистачить навіть на щеплених, не кажучи про тих, хто прищепиться у майбутньому…

А враховуючи, що бюджет держави на наступний рік вже розглядається з дефіцитом у 188 млрд. грн. – ініціатива дійсно сумнівна. 🤦‍♂️
Так, у нашій країні, яка має:
➖ найнижчі показники вакцинування,
➖ майже найвищі показниками смертності у світі,

➖ традиційну недовіру населення до вакцинації,

👉Давно повинна була бути впроваджена система стимулів! Як це роблять у багатьох країнах світу.
Але де ви були раніше, панове влада? ⁉️Чому почали думати про стимули лише тоді, коли лікарняна система почала задихатись, а країна втрачає майже по 800 свої громадян щодня.
Оголошена тисяча – це далеко на панацея, бо орієнтована вона не на той прошарок населення, який для зупинення страшних цифр пандемії потрібно вакцинувати в першу чергу. Бо фахівці-імунологи і лікарі стверджують: найбільші загрози ковід несе людям літнього віку і саме вони мають найбільшу частку у статистиці смертності.
Молоді люди та люди середнього віку і так «простимульовані» обмеженнями червоної зони – і масово кинулись вакцинуватись, коли не змогли доїхати без сертифікату вакцинації до роботи, або і взагалі постали перед загрозою звільнення.😐
Чи стане сертифікат в спортзал або в кіно стимулом людям старшого віку, яким нема за що купити їсти та заплатити комуналку? Особливо мешканцям сіл? Чи ви думаєте, що вони підуть обмінювати ці сертифікати на білети в концертний зал на виступ 95 кварталу?
☝️Ми переконані, для порятунку ситуації потрібні більш дієві адресні стимули для зазначених категорій населення.
А як вважаєш ти?

Поділитись новиною у соціальних мережах

Share on facebook
Share on email
Share on twitter
Share on google