fbpx

ЧОМУ ВАРТО ПРИЄДНАТИСЬ ДО ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ?

👉🏻 Вважається, що громадсько-активних громадян в країні близько 4%. Решта – менш активні, зайняті своєю щоденною працею, творчим або духовним розвитком.
Але їм необхідно роз’яснити: чому потрібно голосувати саме за нашу партію, а не за набридлих політиканів з екранів телевізорів, які не в змозі побудувати справедливе суспільство.
Саме це допомагають зробити члени партії!✅
Що дає людині участь в партії?
Чому вона займається просвітницькою роботою?
Чому їй це важливо і цікаво?
❗️По-перше, людина долучається до партії тому, що ідеї партії збігаються з її внутрішніми ідеологічними переконаннями.
Це – поклик душі та світоглядна позиція!
❗️По-друге: участь у партії – це інструмент приходу до влади і вирішення проблем, які турбують людину, її сім’ю, суспільство.
Партієць реалізує функцію людини як суспільної істоти: облаштовувати побут навколо себе – не тільки в сім’ї, а й у громаді, у якій живе, змінюючи таким чином все суспільство. Бо не може окрема сім’я або громада жити поза системою держави, в якій знаходиться 👥
А змінити життя в країні на краще можна лише шляхом просвітницької роботи членів партії в кожному населеному пункті – щоб привести до влади ту політичну силу, яка здатна покращити життя громадян країни.
Маючи депутатів в місцевих радах, парламенті – ми отримуємо трибуну, можливість висловлювати свою думку і доносити людям правильність рішень, які приймаються для розвитку громади, країни та кожної людини.
🌹«СОЦІАЛІСТИ» будують партію ідеологічного типу.
Наше ідейне переконання – країна повинна бути соціально справедливою, зручною для життя її громадян.
Приєднуйся до нас щоб змінити життя в країні! ✅
http://socialisty.com.ua/pryyednatys-do-partiyi/

Поділитись новиною у соціальних мережах

Share on facebook
Share on email
Share on twitter
Share on google