fbpx

Чого чекати від нового політичного сезону?

Чого чекати від нового політичного сезону? 🍂

 

Із закінченням літа в країні розпочинається новий політичний сезон. Експерти вже зазначають, що він буде непростим, зважаючи як на геополітичні процеси, так і на сумні реалії української економіки.

👉 Чого чекати українцям та які плани ставлять перед собою «СОЦІАЛІСТИ» – розповідає голова партії Євген АНОПРІЄНКО.

Недолуга політика влади призвела до того, що українцям загрожує чергове непідйомне підняття тарифів та збільшення податків, погіршення усіх економічних показників, зростання заборгованості із заробітних плат, збільшення безробіття. «Докерувались» до того, що пенсій молодому поколінню українців вже не обіцяють!(((

💪 Потрібно активно діяти, щоб вказати владі на її помилки, заставити їх виправити та запобігти погіршенню добробуту громадян.

🎯Ставити цілі та завдання – це вже частина справи. А плани у нас амбітні.

1⃣ ПЕРШЕ

Це активізація організаційно-партійного будівництва, розширення мережі партійних організацій. Незважаючи на карантинні обмеження нам вдалось активізувати свою роботу, зокрема й за рахунок он-лайн спілкування з нашими прихильниками через соціальні мережі. Наші аргументи та заклики знайшли відгук у них. Завдяки цьому кількість наших прихильників зросла і ми сьогодні відкриваємо нові партійні осередки як у великих містах, так і у районих центрах. Це дасть нам змогу більш продуктивно працювати на місцях з нашими прихильниками та доносити українцям мету нашої роботи.

2⃣ ДРУГЕ

Ми продовжимо контакти у сфері міжнародного співробітництва. Наші представники вже відвідували Таджикистан в рамках гуманітарного спілкування і обміну досвідом. Ми цікавимось шляхом пострадянських країн у розвитку їх економік, рівні соціального забезпечення громадян та плануємо подальше спілкування у цьому напрямку.

3⃣ ТРЕТЄ

В країні стартував виборчий процес з виборів народних депутатів у виборчих округах на Черкащині та Херсонщині, а також виборів міського голови Харкова. Одним із головних пріоритетів нашої партії є побудова правової держави. Крім того, ми маємо величезний досвід у сфері захисту виборчих прав громадян. Тож ми плануємо залучитись до захисту права вибору українців під час виборів і хочемо об’єднати навколо себе всіх, хто у цьому зацікавлений.

4⃣ ЧЕТВЕРТЕ
Ми продовжимо активні об’єднавчі процеси лівих сил для захисту інтересів громадян нашої країни. Для цього спільно з нашими однодумцями ми розробляємо МАНІФЕСТ українських соціалістів.
Ми прагнемо щоб МАНІФЕСТ став програмним документом соціалістів, який визначить базові принципи взаємовідносин держави та громадян, а також шляхи виходу країни на новий рівень економічного розвитку та європейського рівня добробуту.

Ми наголошуємо, що «СОЦІАЛІСТИ» – одна з небагатьох партій в Україні саме ідеологічного, а не лідерського типу.

Головні постулати, на яких базується наша ідеологія:
➖ СОЦІАЛЬНА СПРАВЕДЛИВІСТЬ та побудова насправді соціальної держави,
➖ МИРНА КРАЇНА та примирення нації, бо без цього неможливий подальший розвиток України,

➖ побудова в Україні справжньої ПРАВОВОЇ ДЕРЖАВИ – щоб в Україні виконувались закони і права кожної людини були реально захищені.

Політична партія «СОЦІАЛІСТИ», приєднуйся!

Поділитись новиною у соціальних мережах

Share on facebook
Share on email
Share on twitter
Share on google