fbpx

А чи правда, що комунізм та соціалізм про одне і те ж?

А чи правда, що комунізм та соціалізм про одне і те ж?
Звичайно ні. На відміну від комуністів, ми розглядаємо соціалізм як кінцевий ідеал, а не проміжну стадію.
Чимало українців в силу багатьох факторів, історичних нашарувань та стереотипів упереджено ставляться до терміну «соціалізм».
Серед людей старшого віку досі існує ностальгія за радянським минулим, а серед молоді поширено чимало міфів про комунізм.
Що було, дійсно, гарного за радянських часів?
👉🏻 Якісна продукція: продукти харчування та побутова техніка (багато хто може похвалитися старою технікою – не дивлячись на непристойно довгу експлуатацію, вона й досі працює…)
👉🏻 Якісне медичне забезпечення: від профілактичних оглядів, служби невідкладної допомоги до стаціонарного лікування і санаторно- реабілітаційних закладів. Медична допомога була наближена до населення – фельдшерсько-акушерські пункти в селах, медичні пункти в школах і дитсадках, медсанчастини на підприємствах і у ВИШах.
👉🏻 Найкраще безкоштовне навчання у світі.
Справді, але навчали на робочий клас. Адже, виконувався план. 🙈 Діяла система квот, за якими вступали до вузів і технікумів в першу чергу «цільовики» – тобто спрямовані на навчання від колгоспів і підприємств з тим, що випускник потім повернеться і відпрацює певну кількість років.
Але викривлення комунізму – тоталітарна система, репресії, переслідування за «інакомислення» міцно закріпились в головах людей. 😱
Однак справжнього соціалізму на теренах колишнього Союзу не було збудовано, хоча той лад називали «розвинутим соціалізмом». Насправді, були лише підступи до справжнього соціального і правового захисту людей…
Найкращі приклади побудови соціалізму – сучасна Європа!
В більшості країн ЄС соціал-демократичні партії або знаходяться при владі, або є частиною правлячої коаліції.
Соціал-демократичні партії – найстарші у Європі: протягом останніх 150 років вони формують образ Європейського Союзу і модель держави загального добробуту у своїх країнах.
«СОЦІАЛІСТИ» – це нова політична партія сучасної України, ідеологія якої є соціал-демократичною, а не комуністичною.
Наша мета – щоб найкращі досягнення європейського соціалізму: реальний соціальний захист, непорушні демократичні засади, економічний розвиток – стали надбанням українців.
Тож соціалізм – це не пережиток минулого!
Це по-європейськи успішно і сучасно!
Цінувати свободу, йти вперед – це шанс змінити життя в країні.
Приєднуйтесь, щоб робити це разом:

Поділитись новиною у соціальних мережах

Share on facebook
Share on email
Share on twitter
Share on google