fbpx

7 листопада виповнилось 104 роки з дня Жовтневої революції.

👉Вчора певна частина українців відчула ностальгічні почуття, пов’язані з історією їх життя:

📌7 листопада виповнилось 104 роки з дня Жовтневої революції.
І хоча соціалістичний лад разом з СРСР припинили існування 30 років тому, але Карл Маркс і створена на основі його вчень держава справили на весь світ величезний вплив.

І продовжує впливати зараз. Особливо останніми роками, коли на тлі криз загострюються соціальні протиріччя. 💣

 

☝️Ми неодноразово писали про зростання популярності соціалістичних ідей у США та в цілому на Заході. Особливо серед молоді.
Так нещодавно до 200-річчя батька світового пролетаріату одна з найпопулярніших у США газет “Нью-Йорк Таймс” вийшла із заголовком: “🥳З Днем народження, Карле Марксе! Ви були праві!”.
➖ Сучасні експерти зауважують: правий він був не стільки в ідеях безкласового суспільства і диктатури пролетаріату, скільки в критиці існуючої системи та викритті її протиріч.
➖ Що стосується пострадянського простору, то довгий час прихильність до лівої ідеї була «не модною».
Однак останніми роками ситуація почала змінюватися.

➖ Це відчувається зокрема за російськомовним сегментом Інтернет-мережі, який активно населяють і громадяни України. Багато топових російських блогерів YouTube стоять на позиціях соціалізму і захищає радянський період історії. Причому їхні канали мають сотні тисяч, а то й мільйони підписників. Але в сусідній державі ця тема дещо пропагується і на державному рівні.

🇺🇦 Щодо України, то у нас після Майдану основна тема дискусій в мережі – це ставлення до Майдану, до Росії, до Заходу, до війни на Донбасі, до українського націоналізму і… соціальної справедливості.

Ліва повістка, яка зараз набирає розвитку і на Заході, і в Росії, чинить все більший вплив на Україну.

Чому, запитаєте ви❓
Тому що в нашій країні з вкрай низьким рівнем життя населення і кричущою соціальною несправедливістю живильне середовище для лівих ідей цілком очевидне.
Бідність, соціальна нерівність, бойові дії, вплив пандемії: все це – передумови, які призводили до революцій у минулому.
Тому, щоб уникнути повторення таких подій, необхідно робити все для підвищення добробуту українців та соціальної справедливості!
📌Але всі дії нинішніх можновладців награні: і перед виборами, і сьогодні з екранів телевізорів вони розповідають про турботу про українців, підвищення рівня життя і соціальну справедливість. Але так як називати себе лівими чи соціалістами «не модно» (бо частина молодшого електорату не сприйме) – вони починають видумувати різні назви ідеологій для своїх кишенькових партій: «центристи», «ліві центристи» і т.д.
Але чим насправді вони відрізняються від справжніх соціалістів? Як тільки вони «дориваються» до владної верхівки – тут і проявляється їх сутність та тяга до особистого збагачення…
Політична партія «СОЦІАЛІСТИ» вимагає: хватить за допомогою гасел і обіцянок паратизувати на українцях! Влада має повернути соціальну справедливість, мир і гідний рівень життя в українське суспільство і в кожну українську сім’ю!
Для нас – це головний пріоритет.
І ми не просто називаємо речі своїми іменами, а вимагаємо цього від нинішніх можновладців!
А прийшовши до влади – виконаємо те, що пропагуємо!
Будуй нове майбутнє разом з нами 🌹
Приєднуйся:

Поділитись новиною у соціальних мережах

Share on facebook
Share on email
Share on twitter
Share on google