fbpx

6 лютого відбулося засідання Політради політичної партії «СОЦІАЛІСТИ»

Члени Політради обговорили останні події в країні, областях і зазначили, що найбільше мешканців регіонів турбує вкрай низький рівень зарплат та пенсій, неможливість забезпечити достойний рівень життя, оплатити комунальні послуги. Люди зневірились у діях нової влади! В той час, коли можновладці нараховують собі майже мільйонні премії!
Голова партії «СОЦІАЛІСТИ» Євген Анопрієнко заявив: «Українська влада розуміє, що через свою політику вона буде мати суттєву конкуренцію з боку інших політичних сил. Особливо тих, які захищають інтереси людей праці. Для того, щоб не допустити до виборів конкурентів, влада в ухваленому нещодавно Виборчому Кодексі України встановили захмарні мільйонні грошові застави для політичних партій, які хочуть взяти участь у виборчому процесі. Суми грошової застави збільшили у десятки разів!».
Партія «СОЦІАЛІСТИ» спільно з партією «Союз лівих сил» звернулась до послів європейських держав із закликом вплинути на українську владу та відмінити ці норми. Вони обмежують конституційні права громадян України та політичних партій на участь у найближчих місцевих виборах!
«Ми зробимо все від нас залежне для того, щоб захистити права людей праці у місцевих радах і зупинити тотальне зубожіння українців», – заявив Євген Анопрієнко.

Поділитись новиною у соціальних мережах

Share on facebook
Share on email
Share on twitter
Share on google