fbpx

1 липня відбулося засідання Політради політичної партії «СОЦІАЛІСТИ».

Члени Політради обговорили останні події в країні, голови обласних організацій партії розповіли про ситуацію в регіонах, про рівень соціального забезпечення громадян та їх невдоволення діяльністю нинішньої влади.

«Влада неякісна і не справляється з викликами сьогодення! Країна  перебуває у жахливому стані: бюджети як країни, так і місцевих рад порожні внаслідок провальної діяльності влади в економіці, занепад промисловості призводить до закриття підприємств та збільшення кількості безробітних. Рівень соціального забезпечення  та правового захисту українців неуклінно знижується», – заявив Голова політичної партії «СОЦІАЛІСТИ» Євген Анопрієнко.

Члени Політради партії обговорили також питання підготовки до місцевих виборів:

«Дуже скоро стартуватимуть вибори до місцевих рад. Влада, однак, робить усе, щоб створити учасникам місцевих виборів нерівні права та ускладнити виборчий процес. До старта виборчої кампанії декілька тижнів, а зміни до Виборчого кодексу не ухвалені, не вирішено питання з новим районним поділом. Люди зневірились у тому, що хтось спроможний захистити їх інтереси. Тому партія «СОЦІАЛІСТИ» обов’язково прийматеме у них участь, щоб на рівні міст, селищ і сіл захищати інтереси українців!» – підкреслив Євген Анопрієнко.

Поділитись новиною у соціальних мережах

Share on facebook
Share on email
Share on twitter
Share on google